Правила рейтингу

 • ДУЖЕ ПОГАНО ДУЖЕ ПОГАНО
 • ПОГАНО ПОГАНО
 • СЕРЕДНЬО СЕРЕДНЬО
 • ДОБРЕ ДОБРЕ
 • ДУЖЕ ДОБРЕ ДУЖЕ ДОБРЕ

СТАНЬТЕ НАШИМ ЕКСПЕРТОМ!

Правила рейтингу

 1. Прийняти участь у складанні рейтингу авіакомпаній можуть користувачі, які придбали квиток(ки) на сайті Tickets.ua і здійснили переліт.
 2. Пасажир може оцінити авіакомпанію на наступний день після здійснення перельоту за останнім сегментом в маршруті.
 3. Пасажир може оцінити лише ту авіакомпанію, послугами якої він скористався, здійснивши переліт. Якщо переліт здійснювали послідовно кілька авіаперевізників, то автоматично пропонується оцінити авіакомпанію кожного сегменту.
 4. Пасажир, який бажає проголосувати, повинен вказати номер свого бронювання (замовлення) на сайті Tickets.ua. Якщо за одним номером бронювання летіли декілька людей, то оцінити авіакомпанію можна тільки один раз, незалежно від кількості перевезених пасажирів.
 5. Якщо пасажир є постійним клієнтом однієї авіакомпанії, він може оцінювати авіаперевізника стільки разів, скільки перельотів цією авіакомпанією він здійснив. До того ж, оцінка сервісу може відрізнятися від перельоту до перельоту.
 6. Більша частина параметрів є обов'язковою до оцінювання, другу половину можна оціниювати за бажанням пасажира. Пасажир не може проігнорувати оцінку обов'язкових індикаторів. Дані голосування не можуть бути збережені і прийняті, якщо пропущені деякі категорії, обов'язкові для оцінки.
 7. Будь ласка, не ставте оцінку ''наосліп''. Спробуйте максимально точно згадати і визначити за 5-бальною шкалою рівень кожної характеристики. Чим сумлінніше виставлені оцінки, тим точніше і правдивіше буде складений рейтинг.
 8. Для більшої об'єктивності не рекомендується ставити тільки кращі або гірші оцінки.
 9. Після участі в рейтингу і збереження результатів пасажир, який проголосував, не може повернутися до коригування оцінок.
 10. Авіакомпанія відображається в рейтингу, коли пасажири оцінять не менше 200 параметрів.
 11. Інформацію про будь-яку авіакомпанію, квитки на рейси якої можливо придбати на сайті Tickets.ua, можна побачити, задавши пошук авіакомпанії. Пошук здійснюється у полі «Знайти авіакомпанію» за назвою авіакомпанії або за відповідним кодом ІАТА.

Якщо Ви оцінили авіакомпанію, зберегли результати, але не бачите авіакомпанію в рейтингу, це означає, що ваша авіакомпанія ще не набрала 1700 оцінок пасажирів. Щойно це відбудеться, ТОП Рейтингу поповниться новою позицією.

Рейтинг авіакомпаній від Tickets.ua — незалежний рейтинг, складений на основі оцінок наших пасажирів. Дані оновлюються миттєво, по мірі появи нових оцінок.

Основна мета рейтингу — отримати максимально об'єктивну оцінку роботи авіакомпаній, квитки на рейси яких продаються на сервісі Tickets.ua. Під час голосування пасажири чесно і об'єктивно оцінюють комфорт, забезпечений авіакомпанією.

Рейтинг пропонує оцінити усі основні критерії рівня сервісу: зручність реєстрації на рейс, якість наданих послух на борту, умови під час перельоту, під час посадки/висадки, під час оформлення/отримання багажу, під час подорожі з дітьми та інші характеристики. Ми дуже уважно ставимося до побажань пасажирів і модифікуємо параметри по мірі появи нових індикаторів попиту.

Завдання рейтингу — допомогти нашим клієнтам визначитися з вибором авіакомпанії під час пошуку квитків на сайті Tickets.ua.

Політика конфіденційності

 • Ми усвідомлюємо відповідальність перед пасажирами за конфіденційність даних щодо оцінки діяльності авіакомпанії.
 • Ми гарантуємо повну анонімність оцінки. Бали, виставлені учасником голосування, не зв'язуються системою сайту з його електронною адресою, IP-адресою, номером бронювання і т.п. ідентифікаторами.
 • Якщо у вас є питання щодо правил рейтингу або умов участі, пишіть за адресою: info@tickets.ua. Будь ласка, у темі листа зазначте «Рейтинг авіакомпаній».

Права власності

© Всі дані Рейтингу авіакомпаній на Tickets.ua належать компанії Tickets.ua. Будь-яке використання даних, наведених у Рейтингу, можливе тільки після узгодження з Tickets.ua. Повне або часткове копіювання даних, публікування статистичної інформації Рейтингу авіакомпаній в будь-яких джерелах без узгодження з правовласником заборонено!